ساخت تصاویر 3 بعدی اجسام

عکاسی ۳۶۰ درجه از محصولات یکی از تکنیکهای جدید عکاسی می باشد که در کشورهای پیشرفته سهم بزرگی را در ارائه هر چه بهتر تصاویر در وب سایتها و مولتی مدیاهای شرکت های تولید کننده محصولات ایفا می نماید. تصاویر سه بعدی ابزاری مناسب جهت بازاریابی بهترمحصولات می باشد، بگونه ای که بنا به تحقیقات متخصصان بازاریابی در امریکا موثرترین روش برای ترویج محصولات در فروشگاههای آنلاین بشمار می رود.

این تکنیک به بازدیدکنندگان اجازه می دهد با چرخش محصولات و توانایی بررسی جزئیات ، تصمیم گیری بهتر وآگاهانه تری را برای خرید انجام دهند. در این روش بیننده به راحتی میتواند با کلیک و حرکت موس به سمت راست و چپ بر روی تصویر زوایای مختلف یک محصول را مشاهده نماید.

چرا شما به عکسبرداری ۳۶۰ درجه نیاز دارید؟
شما به عکسبرداری ۳۶۰ درجه برای افزایش فروش خود نیازمندید. طبق یک نظر سنجی که شرکت فناوری OCZ انجام داده است، تا ۴۵ درصد تجربه مشتری از خرید افزایش یافته است و برایند کلی فروش در وب سایت هایی که از این نوع تصاویر بهره برده اند ۴۵ درصد بیشتر از سایت های مشابه دیگر می باشد.

پانوپیک مفتخر است که همگام با کشورهای پیشرو در اروپا و آمریکا تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مخصوصی را خریداری نموده و وارد کشور کرده است که با در اختیار داشتن آن توانایی عکسبرداری از محصولات را تا وزن ۲۰۰۰ کیلوگرم و تا عرض ۳ متر میسر ساخته است تا تولید کنندگان ایرانی نیز از این مزیت بهره مند شوند.


آخرین مطالب وبلاگ

آخرین پروژه و فعالیت ها

درباره پانوپیک بیشتر بدانید

فعالیت اعضای گروه از سال 1384 آغاز شد و با توجه به موفقیت ها و تجارب کسب شده در زمینه ساخت و تولید تصاویر پانوراما و تور مجازی، در بهار سال 1392 تحت برند پانوپیک (Panopic) زیر مجموعه شرکت میزبان داده ویونا فعالیت خود را بهبود بخشید.

پس از سال ها برنامه ریزی و تمرین در شرایط سخت، برای اولین بار در جهان، تور مجازی قله دماوند توسط پانوپیک تقدیم جهانیان گردید.

ادامه مطلب

حمایت پانوپیک از موسسات خیریه

پروژه های بازدید مجازی موسسات خیریه مرتبط با سالمندان، کودکان سرطانی، کودکان بی سرپرست، بیماران خاص، معلولین ذهنی و... به رایگان انجام می شود.

جزئیات بیشتر