ساخت سامانه بازدید مجازی گیگاپیکسلی

 استفاده از عکس های پاناروما برای نمایش هرچه بهتر محیطی که در آن قرار داریم ، تکنیکی است که امروزه مورد استقبال خیل عظیمی از عکاسان در سرتاسر دنیا قرار گرفته است. ولی با توجه به اینکه این نوع عکس ها نیازمند دقت بالا در عکاسی بوده ، امکان ثبت تصاویر بسیار بزرگ در آنها وجود ندارد پانوپیک با بهره مندی از ربات عکاس که به صورت کاملا هوشمند اقدام به تصویر برداری با دقت بالا و براساس سلیقه مخاطب می نماید توانسته تصاویری با کیفیت چندین گیگاپیکسل را از لحظات بیاد ماندنی ثبت نماید.

از مزایای این تکنیک که وجه تمایز آن بشمار می آید، تولید عکس هایی در ابعاد بسیار بزرگ بوده که قادر است تمام جزئیات محیط پیرامون را در آن ثبت نماید.

در این روش با توجه به میزان حجم فایل نهایی شما می توانید تا کیلومترها در تصویر مورد نظر بزرگنمایی کنید بدون آنکه کیفیت تصویر کاسته شده و یا به صورت دیجیتالی بزرگنمایی شود. با توجه به تکنیک HTML5 تصاویر با هر نوع سرعت اینترنت سریعا بارگذاری شده و فقط قسمت های مورد درخواستی کاربر از سرور دریافت می شود.


آخرین مطالب وبلاگ

آخرین پروژه و فعالیت ها

درباره پانوپیک بیشتر بدانید

فعالیت اعضای گروه از سال 1384 آغاز شد و با توجه به موفقیت ها و تجارب کسب شده در زمینه ساخت و تولید تصاویر پانوراما و تور مجازی، در بهار سال 1392 تحت برند پانوپیک (Panopic) زیر مجموعه شرکت میزبان داده ویونا فعالیت خود را بهبود بخشید.

پس از سال ها برنامه ریزی و تمرین در شرایط سخت، برای اولین بار در جهان، تور مجازی قله دماوند توسط پانوپیک تقدیم جهانیان گردید.

ادامه مطلب

حمایت پانوپیک از موسسات خیریه

پروژه های بازدید مجازی موسسات خیریه مرتبط با سالمندان، کودکان سرطانی، کودکان بی سرپرست، بیماران خاص، معلولین ذهنی و... به رایگان انجام می شود.

جزئیات بیشتر