تور مجازی دانشگاه صنعتی شریف

پانوپیک با برخورداری از توان بالای نرم افزاری و سخت افزاری و با بهره مندی از نیروهای جوان، خلاق و مبتکر اقدام به تولید و راه اندازی سامانه بازدید مجازی ویژه ای برای دانشگاه صنعتی شریف کرده که قابلیت های استثنایی نسبت به دیگر موارد مشابه را دارا می‌باشد.


سامانه بازدید مجازی دانشگاه صنعتی شریف توسط مجموعه ای از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه در قالب گروه های آگیرا و پانوپیک و با حمایت‌های رییس دانشگاه و مدیر روابط عمومی تهیه و تولید شده است.


تصاویر مذکور با قابلیت چرخش 360 درجه در هریک از موقعیت های تصویری تهیه شده است و این امکان را به کاربران می دهد که بدون نیاز به حضور فیزیکی دسترسی کامل را به تمامی دانشکده ها، اماکن و تسهیلات عمومی دانشگاه شریف داشته باشند.


دقت و وسواسی که در تهیه این برنامه به کار گرفته شد تا تمامی قسمت های دانشگاه را پوشش دهد، باعث شده تا علیرغم طولانی شدن این پروسه، تور مجازی دانشگاه صنعتی شریف بهترین و کامل ترین تور مجازی شود که حداقل در میان دانشگاه های داخل کشور بر اساس استاندارد HTML5 تولید شده و دسترسی به کل دانشگاه را از راه دور به دو زبان فارسی و انگلیسی امکان پذیر می‌کند.


این نسخه در عین حال، نسخه نهایی تلقی نمی شود و همواره اصلاحات و امکانات جدیدتری از جمله افزودن نقشه سه بعدی دانشگاه و پروژه های جدید عمرانی، نمای داخلی دانشکده ها و آزمایشگاه ها در راستای کار قرار دارد.


علاقه مندان برای بازدید این سامانه می توانند، از انواع تلفن های همراه و تبلت ها با سیستم عامل iOS، Android، Windows Phone و... به صورت آنلاین با وارد کردن نشانی http://vtour.sharif.ir استفاده کنند. پیشنهاد می کنیم در صورت داشتن تلفن همراه iPhone و یا تبلت iPad حتما با لمس دکمه سنسور شتاب و فعال سازی آن، تجربه جدید و تکرار نشدنی واقعیت مجازی را کسب کنید!
آخرین مطالب وبلاگ

آخرین پروژه و فعالیت ها

درباره پانوپیک بیشتر بدانید

فعالیت اعضای گروه از سال 1384 آغاز شد و با توجه به موفقیت ها و تجارب کسب شده در زمینه ساخت و تولید تصاویر پانوراما و تور مجازی، در بهار سال 1392 تحت برند پانوپیک (Panopic) زیر مجموعه شرکت میزبان داده ویونا فعالیت خود را بهبود بخشید.

پس از سال ها برنامه ریزی و تمرین در شرایط سخت، برای اولین بار در جهان، تور مجازی قله دماوند توسط پانوپیک تقدیم جهانیان گردید.

ادامه مطلب

حمایت پانوپیک از موسسات خیریه

پروژه های بازدید مجازی موسسات خیریه مرتبط با سالمندان، کودکان سرطانی، کودکان بی سرپرست، بیماران خاص، معلولین ذهنی و... به رایگان انجام می شود.

جزئیات بیشتر